יום ה', כד’ בניסן תשע”ד
דף הבית ידיעונים מועצת תלמידים הורים חדר מורים צור קשר
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה הטקס יתקיים באנדרטה ביום שני, 5.5.14, בשעה 9:00. יציאה מביה"ס לכוון האנדרטה בשעה 8:40. כל באי ביה"ס יבואו בחולצות לבנות ובמכנסיים כחולים, עם כובע ובקבוק מים. ביום זה הלימודים יסתיימו בשעה 11:45. ביום שלישי, 6.5.14, חופשת יום העצמאות.
בהמשך למסורת שהתפתחה בשנים האחרונות נרתם בית ספר הר-אדר למבצע נתינה והכרת תודה לחיילי צה"ל. המטרה העיקרית של הפרויקט היא להראות לחיילי צה"ל שאנחנו איתם לאורך כל הדרך וליצור תחושות של שותפות, אהבה ודאגה לחיילים בקרב ילדי בית הספר ודרכם גם בקרב כל המשפחות והקהילה של הר-אדר.
הכרות עם אוכלוסית בעלי צרכים מיוחדים וגיוס כלל תלמידי ביה"ס לנתינה ולתרומה
היום הלאומי לגלישה בטוחה יצוין השנה בסימן "ביחד טווים ברשת מעשים טובים", וזאת מתוך הבנה כי עשיית מעשים טובים ברשת מהווה חלק חשוב בחינוך לגלישה אחראית ונבונה, ומתוך ההכרה כי לילדים ולבני הנוער יש את הכוח והיכולת לקדם מרחב בטוח ברשת, למענם ולמען חבריהם.
בתאריך 20/01/14 התקיימה אליפות סטריטבול לתלמידי שכבה ה'-ו' במגרש הספורט בהר אדר.
במרוץ השדה השנתי המתקיים בכל שנה בגן סאקר, נבחרת תלמידי ביה"ס השיגה את המקום הראשון במקצה ואת המקום הראשון הכללי והוכרזה כאלופת המחוז!!!
ביום שישי - 25.10.2013, התקיים המרוץ היישובי הראשון בהר אדר. במהלכו התקיים מרוץ עממי לצד מרוץ תחרותי. בתום המרוצים התקיים טקס ובו חולקו מדליות לתלמידים שהגיעו למקומות הראשונים. ברכות לזוכים!
מרחבי כיתות
מקצועות
תכניות
אירועים
גלרית תמונות
סל תרבות
תכנית הטיולים
ספרי לימוד
קטעי וידאו
תרגיל למידה בחרום
אירועי ספורט
חיפוש באתר