יום ד', כג’ בניסן תשע”ד
דף הבית ידיעונים מועצת תלמידים הורים חדר מורים צור קשר
הכרות עם אוכלוסית בעלי צרכים מיוחדים וגיוס כלל תלמידי ביה"ס לנתינה ולתרומה
שוק קח-תן יתקיים ביום שישי, עם היציאה לחופשת פסח. השוק מתקיים בסימן פיתוח המודעות לשמירה על הסביבה.
כנס המקהלות והתזמורות של מחוז ירושלים התקיים ביום ג', 4.3, במודיעין. בכנס ייצגו אותנו המקהלה בניצוחה של אלישבע-נעמי סביר, ששרה את השיר "הללויה" של ליאונרד כהן, התזמורת, בניצוחו של עופר ליפשיץ, אשר נגנה את הקטע "לה וידה דו" (רומנסה ספרדית) והרכב החליליות בניצוחה של אלישבע, אשר נגנה מחרוזת משירי סשה ארגוב, לציון יום הולדת 100 של המלחין, לו הוקדש הכנס. בסיום סבב ההופעות, התזמורת התבקשה לנגן את "התקווה" זו השנה השנייה!
הערכות בתי הספר לפעילות מקוונת בחירום נועדה לשמירה על מסגרת לימודית וחברתית, הכוללת קשר עם התלמידים ולמידה מרחוק, בזמן בו לא ניתן לקיים לימודים סדירים בבתי הספר. התנאים לתפקוד מיטבי במצבי חירום הם פעילות מקוונת בשגרה הבית ספרית והיערכות מכוונת לחירום. בימים אלה, אנו משתתפים במסגרת תרגיל החירום הארצי, יחד עם כלל בתי הספר בארץ.
היום הלאומי לגלישה בטוחה יצוין השנה בסימן "ביחד טווים ברשת מעשים טובים", וזאת מתוך הבנה כי עשיית מעשים טובים ברשת מהווה חלק חשוב בחינוך לגלישה אחראית ונבונה, ומתוך ההכרה כי לילדים ולבני הנוער יש את הכוח והיכולת לקדם מרחב בטוח ברשת, למענם ולמען חבריהם.
במסגרת מאמצי בית הספר להמשיך ולאתגר את התלמידים הנפלאים שלנו ולגרום להם לחשוב "מחוץ לקופסא" - אנחנו שמחים מאוד לעדכן אתכם שאנחנו ממשיכים את פרוייקט "אמירים" במגמת תקשורת.
להורים שלום, הנכם מוזמנים לטקס ט"ו בשבט שיתקיים ביום שישי (17.1) בשעה 11:00 באמפיתאטרון בבית הספר. בטקס ישתתפו התזמורת, להקת המחול, המקהלה והרכב החליליות. שימו לב כי כל תלמידי בית הספר יגיעו בחולצות לבנות או ירוקות. בתום הטקס המעוניינים לצאת עם ילדיהם לנטיעות, שאר הילדים יחזרו עם המחנכות לכיתות עד סיום הלימודים. אם ירד גשם ידחה הטקס למועד מאוחר. בברכת חג ט"ו בשבט שמח, הצוות החינוכי
שבוע "המחויבות הלאומי לבטיחות בדרכים" התקיים בסוף אוקטובר. שבוע זה נקבע במטרה להגביר את המודעות של הילדים לנושא הבטיחות בדרכים והקניית מידע להתנהגות בטוחה. בבית הספר הוקדשו בשבוע זה שיעורים מיוחדים לנושאי הבטיחות בדרכים כגון...
בתאריך 20/01/14 התקיימה אליפות סטריטבול לתלמידי שכבה ה'-ו' במגרש הספורט בהר אדר.
במרוץ השדה השנתי המתקיים בכל שנה בגן סאקר, נבחרת תלמידי ביה"ס השיגה את המקום הראשון במקצה ואת המקום הראשון הכללי והוכרזה כאלופת המחוז!!!
ביום שישי - 25.10.2013, התקיים המרוץ היישובי הראשון בהר אדר. במהלכו התקיים מרוץ עממי לצד מרוץ תחרותי. בתום המרוצים התקיים טקס ובו חולקו מדליות לתלמידים שהגיעו למקומות הראשונים. ברכות לזוכים!
מרחבי כיתות
מקצועות
תכניות
אירועים
גלרית תמונות
סל תרבות
תכנית הטיולים
ספרי לימוד
קטעי וידאו
תרגיל למידה בחרום
אירועי ספורט
חיפוש באתר